G O K S E L

Nakliyat

Şeker Pancarı Nakliyesi

Şeker Pancarı Taşımacılığı

Pek çok endüstriyel alanda kullanılan şeker pancarının istenilen hedeflere ulaştırılması için profesyonel bir taşımacılık hizmeti almak gerekir. Ülkemizin de başta olduğu çok sayıda uluslararası platformda şeker pancarı taşımacılığı, endüstri sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. Bu amaçla Göksel Nakliyat ile çalışan pek çok kişi ve kurum ise sorunsuz ve kaliteli teslimatın ayrıcalığını yaşamaktadır.

İç ve Doğu Anadolu bölgeleri başta olmak üzere ülkemizin çeşitli bölgelerinde şeker pancarı üretimi yapılmaktadır. Çiftçi açısından kar marjı yüksek olan bu ürünün hasat sonrası fabrikalara ulaştırılması ise nakliye firmaları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bu taşımacılık esnasında firmanın güvenilir olması büyük önem arz etmektedir. Bu sayede istenen miktarda ürün en az maliyet ve en güvenli şekilde teslimat noktasında ulaştırılabilmektedir.

Uluslararası Şeker Pancarı Nakliyesi

Ülkemizin değerli tarım ürünleri arasında yer alan şeker pancarı, çeşitli amaçlarla üreticiden tesislere ve tesislerden fabrikalara ulaştırılmaktadır. Bu kapsamda hem yurt içi hem de uluslararası şeker pancarı nakliyesi Göksel Nakliyat tarafından üstlenilmektedir. Söz konusu taşımacılık faaliyetleri açık kasa damperli tırlar ile yapılmaktadır. Bu süreçte ise bir dizi dikkat edilmesi gereken husus vardır. Bunlar arasında:

  • Ürün güvenliği
  • Rota planlaması
  • Sürücü deneyimi
  • Firma güvenilirliği
  • Taşıma ücreti

gibi önemli başlıklar bulunmaktadır. Bunlardan kısaca söz ederek sektöre nasıl yön verdiğimizi ifade etmek gerekir.

Taşınacak olan ürün bir tarım malzemesi olduğu ve topraktan çıkarıldığı için hedef noktasına bozulmadan ulaştırılması oldukça önemlidir. Ayrıca nakliye aracının açık kasa olması da ürün güvenliğini ön plana çıkaran bir başka önemli husustur. Bu nedenlerle pancar yüklü tırın kasa üstü uygun şekillerde kapatılmalıdır. Böylelikle ürünlerin dökülmesi veya zarar görmesi önlenebilir. Yine bu başlık altında hava tahminlerinin incelenerek rota planlaması yapılması ve sürücü deneyimi gibi hususların da ön planda olduğu söylenebilir.

Rotanın doğru bir şekilde planlanması şeker pancar taşıma işleminin en kârlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Seçilecek olan güzergahın yol durumu, hava şartları, ücretli/ücretsiz yol seçenekleri gibi durumlar yakıt tüketimi üzerinde büyük etkiye sahiptir. Bu sebeplerle de şeker pancarının hedef noktasına en az maliyetle ulaştırılması, doğru bir rota planlamasından geçmektedir.

Sürücü deneyimi, pek çok diğer faktörü etkileyen önemli bir husustur. Ürün güvenliği ve yakıt tüketimi üzerinde doğrudan şoförün deneyimi ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında, güvenilir şoförlerle çalışan firmaların kendi güvenilirliği üzerinde de büyük etkiye sahiptir. Sonuç olarak aldığı ürünü sorunsuz şekilde teslim eden firmalar, sektörde bir adım öne çıkmaktadır. Göksel Nakliyat da şeker pancarı taşımacılığı alanında bu anlamda sayısız mutlu müşteriye sahip olmasıyla sektördeki yerini güvenle korumaktadır.

Şeker Pancarı Taşıma Filomuz

Tarım ve gıda endüstrilerinin en önemli ürünlerinden biri olan şeker pancarının taşınabilmesi için önemli sayıda araç ayırmış bulunmaktayız. Tamamı damperli tır şeklinde temin edilmiş açık kasa araçlarımız ile şeker pancarı taşıma işlerinizi en güvenli şekilde tamamlamaktayız. Bu konudaki gerekliliklerin farkında olan personelimiz ve son teknolojiyle donatılmış filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Filomuzdaki araçların daima yeterli sayıda olmasına büyük önem atfetmekteyiz. Farklı kapasitelere sahip damperli tırlarımızla aylık 100 bin tonluk  şeker pancarı taşımacılığı başarısını elimizde tutmaktayız. Kurumsal müşterilerimizden gelen geri dönüşlerle bu kapasitenin sürekli olarak arttığını da ayrıca belirtmek gerekir.

Erzurum Sukkar Şeker Fabrikası A.Ş’nin halihazırda tüm taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Şeker pancarlarının en hızlı ve güvenli şekilde hedef noktasına ulaştırma noktasında öncü olduğumuzu belirtmekten çekinmeye gerek bulunmamaktadır. Halen daha giderek artan lojistik ağımız sayesinde ülkenin dört bir yanına şeker pancarı nakliyelerini gerçekleştirmekteyiz.

Giderek genişleyen filomuz ve artan taşıma kapasitemiz ile ülke sınırlarının da ötesine çıkan Göksel Nakliyat, bu alanda uluslararası bir vizyona çoktan bürünmüştü. Bu kapsamda geliştirilen yeni lojistik politikaları ve teknolojik araçlar da bunu desteklemektedir. Erzurum’dan başlayan ve Konya şeker pancar taşıma ile devam eden faaliyetlerimiz, 2023 yılı itibariyle ülke sınırlarını aşmış durumdadır.

Şeker Pancarı Nakliyesi Fiyatları

Bizimle çalışan müşterilerimiz alacağı hizmetin kalitesi ve fiyatı konusunda bilgi sahibi olmaktadır. Öte yandan bu deneyimi yeni yaşayacak kişi ve kurumlar içinse şeker pancarı nakliyesi fiyatları bir belirsizlik olarak durmaktadır. Bu konuda Göksel Nakliyat olarak en iyi fiyat/performans sonucu alacağınızı garanti edebilmekteyiz.

Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası bazda yapılan taşımacılık ücretli farklı değişkenlere bağlıdır. Bunlar arasında:

  • Akaryakıt fiyatları
  • İşçi maliyetleri
  • Taşınacak yükün miktarı
  • Taşıma yapılacak olan mesafe

gibi başlıca ve önemli değişkenler bulunmaktadır. Bu sebeplerle de müşterilerimize detaylı analizler yaparak en iyi fiyatı vermek için çabalayan profesyonel bir ekip bulundurmaktayız.

Yukarıda da belirtildiği üzere taşımacılık hizmetinin en önemli değişkeni akaryakıt fiyatlarıdır. Buna bağlı olarak da müşterilerimize vereceğimiz hizmet bedelleri oldukça sık şekilde farklılık gösterebilmektedir. Şeker pancarı taşımacılığı yapılacak olan başlangıç ve hedef noktalarınız belirlendikten sonra fiyat teklifi için bizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.